B-Star CUP 2015

Oficiálne výsledky nájdete tu.

Dňa 17.10.2015 sa vo Zvolene uskutočnila súťaž, ktorej sme boli vo veľkej miere od jej začiatku súčasťou. Z našej B – starovskej rodinky sa na súťaže zúčastnilo jedenásť dievčat, ktoré boli úplne skvelé a dali zo seba to najlepšie. Na dievčatá sme nesmierne hrdé. Väčšina z nich mala na súťaži premiéru. Prekvapili úžasným prevedením zostavy, krásnymi prepnutými kolenami a špičkami. Pózovanie dopadlo nad naše očakávania.

V kategórii do 7 rokov nás reprezentovali tri pretekárky. "Princezná" Emka Polónyová, "monsterka" Dominika Širgelová a "Saxana" Alexandra Uhrínová. Všetky tri dievčatá skončili v prvej desiatke pretekárok. Najlepšie sa darilo najmladšej účasníčke celej súťaže, iba 5-ročnej Saške Uhrínovej, ktorá skončila na 6. mieste.

V kategórii do 9 rokov sme mali dokonca 5 pretekárok. Najlepšie z nich sa umiesnila Simonka Szumová, ktorá nabrala odvahu a odvážila sa skákať. Hneď v pätách jej bola ostrieľaná Darinka Skopalová, ktorá má najväčšiu pochvalu za postavu a perfektné pózovanie. Ďalšou úžasnou zostavou nás reprezentovala Emka Mlynárová. Predviedla štandardne výborný výkon. Prvýkrát si súťažné pódium vyskúšali Simonka Supuková a Klaudinka Kráľová, ktoré boli nádherné, krásne a elegantné.

V kategórii 10-11 ročných sme mali dve pretekárky. Sabinka Sujová "Karkulka" predviedla bezchybne prevedenú zostavu ,obohatenú o nové akrobatické prvky, čo sa odzrkadlilo na jej lepšom hodnotení. Prvé miesto si obhájila Nelli Novodomská, ktorá si zároveň vybojovala miestenku na majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia o týždeň v Budapešti.

V najstaršej kategórií 14-15 ročných nás reprezentovala Vaneska Luptáková. Predviedla svoj štandardne úžasný výkon a skončila na 6. mieste.

Dievčatám ďakujeme za úspešnú reprezentáciu perfektné výkony.

Veľká vďaka patrí aj rodičom detí, ktorí s plným nasadením pomáhali s organizovaním, s prípravou súťaže a zháňaním sponzorov. Myslím, že sa nám podarilo vytvoriť úžasné podujatie. 

Ďakujeme